В суботу, 1 липня, у Борисполі поховли бійця 72-ої окремої механізованої бригади Збройних Сил України Олександра Дудченка, що загинув в зоні Антитерористичної операції.

Народився Олександр Олександрович в 1988 році. Пішов на фронт добровольцем. У липні 2014 року зник безвісти. В травні 2017 року після тривалих виснажливих пошуків був знайдений поблизу с.Маринівка Донецької області.

Загинув наш земляк смертю Героя під час запеклих боїв у зоні Антитерористичної операції.

У нього залишилися батьки та сестра.

Чин похорону відслужили в Свято-Миколаївському храмі.

Заупокійне богослужіння очолив настоятель храму прот. Микола Кравчук йому співслужили: прот. Михаїл Гуменюк та прот. Михаїл Батій. Після моливи рідні Героя, побратими, міська влада та громада м.Борисполя пройшли ходою до дороги. Попереду несли портрет воїна та коровай, як символ шлюбу, який він вже ніколи не візьме… Велелюдна хода слідувала за тілом героя.

Поховали чоловіка на Алеї Слави на кладовищі по вулиці Суворова. 

Хай він запам'ятається нам своєю відкритою посмішкою. В Євангелії від Іоанна зазначено: "Немає більшої любови за ту, коли хто душу свою кладе за друзів своїх". Він став проявом цієї біблійної істини. Він був справжнім другом і воїном, що загинув, захищаючи Україну

В очах людей біль, сум, сльози і неприємне відчуття неповернення. Біля молодого, красивого хлопця ридала матір, ллються сльози у близьких і тих, хто раніше не знав його. Зі слізьми на очах всі присутні попрощались з Героєм.

Усі ми втратили брата. Вічна пам'ять! Герої не вмирають!